איך מנקים תכשיטי כסף


1.את התכשיט שלכם תוכלו לנקות תחילה באמצעות מלח וחומץ. פשוט הכניסו את התכשיט שלכם לקערה גדולה, הוסיפו כוס חומץ, שתי כפות מלח, מים והשרו את התכשיט שלכם למשך שעה, זה אמור לעזור.


2.במידה וזה לא עזר, תוכלו לנקות את התכשיט באמצעות מטלית מיוחדת שעשויה מכותנה ומיועדת לניקוי תכשיטים מכסף וזהב 925. מדובר במוצר זול מאד שניתן לרכוש ברחבי האינטרנט והוא עולה כ-10 שקלים. פשוט משפשפים בעדינות את תכשיט הכסף והוא אמור לחזור ולנצנץ כחדש. 


3.את התכשיט שלכם תוכלו לנקות גם באמצעות משחת שיניים. פשוט קחו מברשת שיניים, הניחו עליה מעט משחה ושפשפו את תכשיט הכסף שלכם בעדינות. לאחר מכן, שטפו את התכשיט במים פושרים והמשיכו לשפשף בתנועות מעגליות באמצעות המברשת, זה אמור להסיר את השכבה השחורה. 


4.אופציה נוספת לניקוי תכשיט כסף היא באמצעות קערה ונייר כסף. פשוט קחו קערה, צפו אותה בנייר כסף ומלאו אותה במים רותחים. לאחר מכן, הוסיפו מעט סודה לשתייה והכניסו את התכשיט שלכם לתוך הקערה. לאחר מספק דקות, השכבה השחורה תתפורר וכל שנותר לכם לעשות זה לנגב היטב את התכשיט. 


אגב, במידה וכל זה לא עזר, תמיד תוכלו להביא את התכשיט אלינו לייעוץ עם דמות מקצועית, יתכן ויהיו לנו כלים שלכם אין על מנת להתמודד עם ההשחרה.


טואול - בניית אתרים